Hírek
2015. Június 09. 07:00, kedd |
Helyi
Forrás: Sajtóközlemény
Napirenden a parkolás és a cégátvilágítások

Esztergom képviselő-testület rendkívüli ülés tart június 11-én (csütörtökön) 9 órakor a Városháza nagytermében. A városatyák három napirendi pontot tárgyalnak.
1. Javaslat a parkolás rendjéről, a kerékbilincs használatáról, valamint a parkolóhelyek megváltásáról szóló 14/2004.(IV.1.) önkormányzati rendelet módosítására
Előterjesztő: Romanek Etelka polgármester
2. Az esztergomi köznevelési intézmények feladatellátását szolgáló ingó és ingatlan vagyon működtetése
ZÁRT ÜLÉS!
Előterjesztő: Romanek Etelka polgármester
3. „A Strigonium Zrt. és az általa alapított gazdasági társaságok átvilágítása” tárgyában készített összegző jelentés megtárgyalása
ZÁRT ÜLÉS!
Előterjesztő: Romanek Etelka polgármester
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 02. 21:55, szerda | Helyi
Már elérhető a Richter Tudományos Show teljes felvétele
2025. Június 25. 13:01, szerda | Helyi
A Múzeumok Éjszakája egyik legnépszerűbb esztergomi programja idén is a Richter Tudományos Show volt
Izzó tudományos kísérlet, lélegzetelállító fényfestés, csodás orgonakoncert, megelevenedő történelem és elragadó kiállítások .
2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi
Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra
Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.
2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi
ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA
Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.