Városlista
2025. szeptember 5, péntek - Viktor, Lőrinc

Hírek

2019. Augusztus 06. 11:03, kedd | Belföld
Forrás: mti/Fotó: MTI/Máthé Zoltán

Naponta kétszáz iskolába szállítják ki a tankönyveket

Naponta kétszáz iskolába szállítják ki a tankönyveket

Naponta kétszáz iskolába, összesen 13 millió tankönyvet szállít ki a Magyar Posta augusztus végéig a Kello Könyvtárellátó Nonprofit Zrt. megbízásából.

A Magyar Posta keddi, az MTI-nek eljuttatott közleményében az áll, hogy folyamatosan, az ütemtervnek megfelelően zajlik a kiszállítás, amely augusztus 1-jén kezdődött és húsz munkanapon át tart. Közölték: 4091 intézménybe juttatják el az összesen 4600 tonnányi tankönyvet.

Az iskolákba előre egyeztetett időpontban érkeznek a könyvek, a kézbesítés várható időpontját kétórás időintervallumban adják meg – írták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld

Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát

A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!

2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld

A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter

Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.

2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld

Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre

A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.