Hírek
2012. Június 18. 11:56, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Négy magyar aranyérem a gyorstollaslabda Eb-n
Négy aranyérmet szereztek a magyar sportolók a Horvátországban rendezett gyorstollaslabda Európa-bajnokságon.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint a tollaslabda továbbfejlesztett változatának kontinensviadalán a felnőtteknél Darnyik Ágnes szerepelt a legjobban, aki egyéniben második lett, míg női párosban - Bognár Krisztinával az oldalán - győzni tudott.
A magyar csapat a négy végső siker mellett összességében 16 dobogós helyezést ért el az Eb-n.
A sportágban három nyert szettre játsszák a mérkőzéseket, a játszmagyőzelemhez 16 pont, s legalább két pont különbség szükséges.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 23. 09:36, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Történelmi nyíregyházi siker a Ferencváros ellen
A Nyíregyháza 3-1-re nyert a Groupama Arénában a bajnok Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga 14. fordulójának szombat esti mérkőzésén, s története során először győzte le a fővárosban a zöld-fehéreket.
2025. November 23. 09:30, vasárnap | Sport
Las Vegas-i Nagydíj - Verstappen nyert, Norris a vb-cím küszöbén
2025. November 20. 07:33, csütörtök | Sport
FIFA-világranglista - Négy helyet rontott a magyar válogatott
A magyar válogatott négy helyet rontva a 41. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, szerdán nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet továbbra is az Európa-bajnok spanyolok vezetnek.
2025. November 20. 07:32, csütörtök | Sport
Egyszerre szeretnének olimpián dobogóra állni a Márton ikrek
Egymással sosem harcolnak, de ugyanazon az olimpián szeretnének dobogóra állni tekvondóban a Márton ikrek, a Párizsban aranyérmes Viviana, illetve a kétszeres világbajnok Luana.

