Hírek
2023. Április 28. 13:01, péntek |
PR
Forrás: (x)
Negyedszer Superbrands díjas a Jánosik és Társai Kft.

Ismét Business Superbrands Díjat nyert a Jánosik márka, tájékoztatott Jánosik Lajos, a cég tulajdonosa.
A független marketing szakemberekből és vállalatvezetőkből álló szakértői bizottság immár negyedik alkalommal tartotta méltónak a Jánosik és Társai Kft-t, hogy a legkiválóbb márkák világába sorolja. A magas presztízs értékű díjjal a kimagasló márkaminőséget és a márkaépítésbe fektetett munkát díjazzák.
A vállalat nemcsak a Superbrands elismerést mondhatja magáénak, ötször elnyertek már a MagyarBrands díjat is.
Ezeket a díjakat, a legkiválóbb, Magyarországon működő márkák alapos, sok mindenre kiterjedő vizsgálata alapján ítélik oda. A díjak elnyeréséhez ugyanolyan szigorú elvárásoknak kellett megfelelni, mint korábban. Az odaítélésekor figyelembe vették, hogy a Jánosik és Társai Kft. az elmúlt több mint három évtized során a piaci igényekhez igazodva folyamatosan fejlesztette szolgáltatásait, s így ma már komplex facility management megoldásokat nyújthat.
Piacvezetők között van a takarítási szolgáltatásokban. További négy ágazatuk, az építőipari, az ingatlanüzemeltetési, a biztonsági szolgálat, a külterület-gondozási egymástól függetlenül, de egymást kiegészítve is sikeresen működik. Az elmúlt időszakban évről-évre, 10 milliárd feletti árbevételt értek el. Értékelték azt is, hogy az eredményt visszaforgatják a cégbe, folyamatosan fejlesztve az irodaházaikat, gépparkjukat, s adnak a külső megjelenésükre is. Teljesen felújított központi iroda épületüket idén adták át. A dolgozóknak és megrendelőknek is fontos, hogy nagy figyelmet fordítanak a fizikai és szellemi képzésekre, továbbképzésekre. Jórészt ennek is köszönhető, hogy a nehéz munkaerőpiaci helyzet mellett is tartani tudták a dolgozói létszámukat. A díjak nagy segítséget nyújtanak a partnereknek, hiszen a kiváló minőséget testesítik meg és meghatározók lehetnek egy megrendelői döntéshez – mondta Jánosik Lajos.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Június 08. 16:43, csütörtök | PR
K&H: kivárnak a vállalatok az innovációval
a hatékonyságnövelő digitalizáció a magas infláció nyertese
2023. Június 08. 10:26, csütörtök | PR
Hogyan vált lehetséges extra forrássá az online sportfogadás Magyarországon a válság idején?
2023. Június 06. 10:44, kedd | PR
Itt a segítség beázás esetén!
A kárpit- és szőnyegtisztító egy kifejezetten sokoldalúan felhasználható eszköz. Nem csak ipari, hanem lakossági környezetben egyaránt hasznát veheti az ember még a legváratlanabb szituációkban is.
2023. Május 29. 09:13, hétfő | PR
Hogyan vedd rá magad az aktív testmozgásra? Praktikus tippek életmódválóknak!
Ha szeretnénk egészségesebben élni, akkor a rendszeres testmozgást sem hanyagolhatjuk. Azonban azok, akik megszokták a passzív életvitelt, komoly kihívásokkal szembesülhetnek, mikor ezen változtatni próbálnak.