Hírek
2017. Október 21. 18:43, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Nem volt jegye, helyett durván megverte az ellenőrt
A váci rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást egy csörögi nővel szemben.
A nyomozás adatai szerint a gyanúsított május 5-én 13 óra 45 perckor úgy szállt fel egy Vác felől Budapest irányába közlekedő vonatra, hogy nem váltott menetjegyet. Ezt észrevette a vonaton szolgálatot teljesítő jegyvizsgáló, aki B. Boglárkát felszólította arra, hogy a következő állomáson szálljon le. A 20 éves nő ezt követően szóváltásba keveredett a sértettel, akit arcon ütött, majd miután leszálltak a vonatról a peronon combon rúgta és szidalmazta. Az esetről a jegyvizsgáló bejelentést tett a rendőrségen. A rendőrök az ügyben végzett adatgyűjtés eredményeként azonosították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható B. Boglárka csörögi lakost, akit gyanúsítottként hallgattak ki.
A Váci Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya a 20 éves nővel szemben a közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett és könnyű testi sértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a napokban befejezte és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a járási ügyészségnek megküldte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
2026. Május 21. 14:00, csütörtök | Belföld
Megerősített kapacitásokkal készül a MÁV-csoport a hosszú hétvégére
Megerősített kapacitásokkal, több ülőhellyel, erősítésre kész tartalékjárművekkel és nagyobb munkavállalói létszámmal készül a MÁV-csoport a pünkösdi hosszú hétvégére.
2026. Május 21. 13:00, csütörtök | Belföld
Tarr Zoltán: mérföldkő a felvidéki magyarság jogvédelmében a szlovák Alkotmánybíróság egyik ítélete
2026. Május 21. 11:00, csütörtök | Belföld
Több parlamenti vizsgálóbizottság felállítását kezdeményezte a Tisza-frakció
A rendszerváltozás újabb mérföldkövének nevezte az országgyűlési Tisza-frakció vezetője szerdán azt, hogy a képviselőcsoport benyújtotta első javaslatcsomagját, benne vizsgálóbizottság felállításáról szóló indítványokkal.
