Hírek
2018. December 01. 08:14, szombat |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu - illusztráció: police.hu
Nemcsak saját épségét veszélyeztette az idős autós Esztergomban

Újabb ittas vezetőt kaptak el a rendőrök. Pénteken ezúttal egy 75 éves férfi ült alkohol fogyasztása után autó volánja mögé Esztergomban.
Pénteken délután állították meg a helyi járőrök Esztergomban a 75 éves, helyi autóst. Ellenőrizték a sofőr iratait, majd alkoholszondát alkalmaztak vele szemben, ami pozitív lett.
A férfit előállították az Esztergomi Rendőrkapitányságra.
"Aki ittasan járművet vezet, elfogadhatatlan kockázatot vállal, és ezzel a közlekedésben szabályosan részt vevők és más személyek életét, testi épségét is veszélyezteti" - hangsúlyozza a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság.
Kapcsolódó cikkek:
Táblának hajtott egy férfi Kesztölcön
Mindenkit megállítottak a rendőrök, egy 74 éves férfi fújhatta
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.