Hírek
2023. Január 21. 07:50, szombat | Belföld
Nyereségbónuszt kapnak a magyarországi Mercedes gyár dolgozói

A szakszervezet kiharcolta, hogy Németországon kívül elsőként Magyarországon vezessenek be ilyen intézkedést.
A Mercedes Benz Manufacturing Hungary minden dolgozója április 10-ig, bruttó 870 ezer forintos bónuszt kap – írja közösségi oldalán a Vasas Szakszervezeti Szövetség.
A Mercedesnél megkötött bérmegállapodásba tavaly került be a nyereségrészesedés kifizetése is. Ez az első Németországon kívüli gyár, ahol ilyen intézkedést sikerült bevezettetni.
Fotó: Kecskemét.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 17. 07:06, péntek | Belföld
Október 23. - Változatos programokkal várja az érdeklődőket a Terror Háza Múzeum
2025. Október 17. 07:03, péntek | Belföld
Vitályos Eszter szerint háborúba vinné a magyar fiatalokat a Tisza
Nem akarjuk, hogy a fiainkat Ukrajnába vigye a Tisza, ez nem a mi háborúnk. Mint egy 22 éves fiú édesanyja ezért én is aláírom a Nem a mi háborúnk petíciót - tette közzé a kormányszóvivő csütörtöki Facebook-posztjában.
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Orbán Viktor telefonon egyeztetett Donald Trumppal
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Donald Trump szerint két héten belül lehet találkozója Vlagyimir Putyinnal Budapesten
Donald Trump szerint két héten belül létrejöhet a találkozója Vlagyimir Putyin orosz elnökkel Budapesten. Az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt csütörtökön.