Hírek
2021. Április 08. 07:17, csütörtök |
Belföld
Forrás: Index
Nyitnak a közműszolgáltatók ügyfélszolgálatai
Az E.On és az Elmű–Émász már be is jelentette, hogy péntektől megkezdik az ügyfélfogadást.
A Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH) pénteki nyitást javasol a közműszolgáltatók ügyfélszolgálatainak, az E.On és az Elmű–Émász már be is jelentette a félfogadás megkezdését.
Az ügyfélszolgálatokat az Elmű–Émász, valamint az E.On is időpontfoglalással teszi elérhetővé péntektől. Irodáik a korábbi nyitvatartási rend szerint tartanak nyitva, az időpontfoglalás húszperces ügyintézésre szól. A szolgáltatók a MEKH-hez hasonlóan ajánlják a digitális ügyintézési lehetőségeket, személyes megjelenésnél pedig az előírások betartására kérik az ügyfeleket.
A MEKH szerdai közleménye szerint a nyitásra alapos felkészülés után, az óvintézkedéseket betartva kerülhet sor. A fogyasztókat arra kérik, hogy lehetőség szerint az online alkalmazásokat használják. Ha elkerülhetetlen a személyes ügyintézés, foglalt időpontra érkezzenek az irodákba, és ügyeljenek az egészségvédelmi szabályok betartására – tették hozzá.
Az ügyfélszolgálati irodák nyitvatartásáról, az időpontfoglalás lehetőségeiről a szolgáltatók honlapjai, közösségi felületei, az irodáknál kihelyezett tájékoztatók és a telefonos ügyfélszolgálatok informálnak – írta a MEKH.
Fotó: Pixabay
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg
2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

