Hírek
2014. Október 21. 11:30, kedd |
Belföld
Forrás: Könyvkultúra Magazin/Rácz András
Olvasáskultúra, értékvilág, szakmaiság – mit jelentenek a kötelező olvasmányok
Vajon a mai fiatalok számára mit jelentenek a kötelező irodalmi szövegek. Egyebek közt erre is kereste a választ a KELLO nyilvános beszélgetéssel az Olvasás Éjszakájának programjaihoz csatlakozva.
A Könyvtárellátó Nonprofit Kft. Kódex könyváruházában szombat este rendezett nyilvános beszélgetéssel a KELLO is csatlakozott az Olvasás Éjszakájának programjaihoz. Mivel a tankönyvterjesztésben, illetve a kötelező- és ajánlott irodalmak terjesztésében is érintett a Könyvtárellátó, a beszélgetés során a meghívottak azt az egyre gyakrabban felmerülő kérdést vitatták meg, vajon a mai fiatalok számára mit jelentenek a kötelező irodalmi szövegek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
