Hírek
2026. Március 08. 08:30, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Óriási tömeg fogadta Magyar Pétert Pécsett
Szombat este ismét Pécsre látogatott Magyar Péter, aki országos politikai szerepvállalása óta már ötödik alkalommal tartott rendezvényt a városban. A Széchenyi tér ezúttal is megtelt, sok fiatal is érkezett az eseményre.
A Tisza Párt elnöke mellett a baranyai választókerületek jelöltjei, Ruzsa Diána és Kovács Áron is felszólaltak. A beszédében Magyar Péter hangsúlyozta, hogy szerinte kulcsfontosságú hetek következnek, és a következő választás sorsdöntő lehet az ország jövője szempontjából.
A pártelnök több kritikát is megfogalmazott a kormánnyal szemben, valamint külön kitért a pécsi politikai viszonyokra is. Ruzsa Diána beszédében arról beszélt, hogy Pécsnek nem ígéretekre, hanem valódi változásokra és tisztességes bánásmódra van szüksége.
Magyar Péter a fiatalokat is megszólította, arra kérve őket, hogy aktívan vegyenek részt a kampányban, és beszéljenek családtagjaikkal, ismerőseikkel a közelgő választás fontosságáról. A rendezvény végén a pártelnök a március 15-i budapesti eseményükre is meghívta a pécsieket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 05. 13:00, szerda | Belföld
Gajdos László: átfogó országos ellenőrzés indult az akkucégeknél
Országos ellenőrzési program indult augusztus 1-től az akkumulátoripar teljes működési láncának vizsgálatára - közölte az élő környezetért felelős miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 05. 08:00, szerda | Belföld
Hőség - Csaknem 400 helyen volt szabadtéri tűz a hőségriadó kihirdetése óta
Országszerte csaknem 400 szabadtéri tűzhöz vonultak ki a tűzoltók a legutóbbi hőségriadó kihirdetése, vagyis július 30. óta
