Hírek
2022. Július 18. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Őrizetbe vették a polgárdi emberölés feltételezett elkövetőjét
A rendőrség őrizetbe vett egy 47 éves férfit, akit a Polgárdiban szombat este történt emberölés elkövetésével gyanúsítanak - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap a police.hu oldalon.
A közlemény szerint a rendőrök állampolgári bejelentést követően mentek a helyszínre és a családi ház garázsában egy 71 éves nőt holtan találtak.
A nyomozók az áldozat szomszédját előállították. A 47 éves férfit gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 04. 09:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: rendszerváltó népünnepély lesz szombaton Budapesten
2026. Május 04. 07:17, hétfő | Belföld
Kora nyáriasan kezdődik a hét, de a hét közepén lehűlés és eső érkezik
Kora nyárias idővel kezdődik május első hete, akár 28 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban, majd szerdán erős széllel lehűlés érkezik, és többfelé alakulhat ki zápor, zivatar.
2026. Május 03. 13:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 18. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
