Hírek
2019. Április 05. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: mti
Összehangolhatja a közösségi közlekedést a vidéki szolgáltatókkal a MÁV-Start

A MÁV-Start közölte, hogy megkezdődött az együttműködés előkészítése Debrecennel, a V-Busz Veszprémi Közlekedési Kft.-vel pedig már meg is kötötték a megállapodást.
Utóbbi alapján a városi szolgáltató gyakrabban indít buszokat a veszprémi pályaudvarhoz, és valós idejű menetrendi információkat kap az érkező és induló vonatokról. A megállapodás keretében közös díjtermékek bevezetését is tervezik, ami a vasúttársaság szerint szintén kedvezhet az utasoknak.
A MÁV-Start arra számít, hogy az összehangolt helyi és vonatközlekedés jobb összeköttetést eredményez Veszprém és Budapest között, mint a közvetlen autóbuszos utazás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.
2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton
2025. Július 06. 08:18, vasárnap | Belföld
Hőség - Meteorológia: zivatarokra és magas középhőmérsékletre kell készülni vasárnap
Változás következik be az időjárásban: vasárnap zivatarokra kell készülni elsősorban a Dunántúlon és 27 Celsius-fok felett alakulhat a napi középhőmérséklet az ország déli részén, emellett nagyon erős lesz az UV-B-sugár
2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld
MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva
A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.