Hírek

2012. December 05. 12:00, szerda | Sport
Forrás: MTI

Parádés meccsekkel zárul Bajnokok Ligája ősz - A szerdai program

Szerdán az E, F, G és H csoportok utolsó mérkőzéseivel zárul a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportköre. Sorsdöntő összecsapások várnak több csapatra is.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló:
E csoport:
Sahtar Donyeck (ukrán)-Juventus (olasz) 20.45
Chelsea (angol)-Nordsjaelland (dán) 20.45
A csoport állása: 1. Sahtar Donyeck 10, 2. Juventus 9, 3. Chelsea 7, 4. Nordsjaelland 1

F csoport:
Lille (francia)-Valencia (spanyol) 20.45
Bayern München (német)-BATE Boriszov (fehérorosz) 20.45
A csoport állása: 1. (már továbbjutott) Valencia 10 pont (11-5), 2. (már továbbjutott) Bayern München 10 (11-6), 3. BATE Boriszov 6, 4. Lille 3

G csoport:
FC Barcelona (spanyol)-Benfica (portugál) 20.45
Celtic (skót)-Szpartak Moszkva (orosz) 20.45
A csoport állása: 1. (már továbbjutott) FC Barcelona 12 pont, 2. Benfica 7 (5-5), 3. Celtic Glasgow 7 (7-7), 4. Szpartak Moszkva 3

H csoport:
Manchester United (angol)-CFR Cluj (román) 20.45
Braga (portugál)-Galatasaray (török) 20.45
A csoport állása: 1. (és már továbbjutott) Manchester United 12 pont, 2. CFR Cluj 7 (8-7), 3. Galatasaray 7 (5-5), 4. Braga 3

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Sport

A végén fordított a Fradi, döntőbe jutott a Magyar Kupában

A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyházát, Balmazújvárosban.

2024. Április 25. 08:02, csütörtök | Sport

Második helyen zárt Benyó Máté Nyirádon

A szezonnyitó máriapócsi győzelem után Nyirádon a második helyet szerezte meg a Korda Racing csapatában versenyző Benyó Máté, Kovács Sámuel a dobogó legfelső fokára állhatott.

2024. Április 24. 14:30, szerda | Sport

Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.

2024. Április 24. 07:51, szerda | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks jutott elsőként a döntőbe

A bajnokságban harmadik helyezett Paksi FC jutott elsőként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, miután kedden hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Kisvárdát.