Hírek
2019. Július 19. 05:01, péntek |
Helyi
Forrás: mti
Percre pontosan láthatjuk majd, mikor jön a vonat

Hamarosan megjelennek az online adatokon alapuló utastájékoztatók, egyelőre az elővárosi, így az esztergomi vasúti forgalomban.
Hamarosan megjelennek az online adatokon alapuló utastájékoztatók, így a fővárosi Futárhoz hasonló rendszerben percre pontosan tájékozódhatnak majd az utasok a vonatok indulásáról és érkezéséről – mondta a MÁV Zrt. kommunikációs igazgatója csütörtökön az M1 csatorna és a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország című közös műsorblokkjában.
Loppert Dániel hozzátette: az új utastájékoztató egyelőre az elővárosi vasúti forgalomban jelenik meg.
Elmondta, 4,7 milliárd forint értékben 375 új jegykiadó automatát szereznek be, ezzel megnégyszerezve az automaták számát. A MÁV erősíteni szeretné a modernebb, időhatékonyabb jegyvásárlást, így ahhoz elsősorban applikációját ajánlja, amelyen jelenleg is heti 90 ezer jegyet értékesítenek sikeresen - fűzte hozzá.
A tervek szerint az alkalmazáson keresztül a jövőben a HÉV-vonalakra is lehet jegyet és bérletet váltani - közölte Loppert Dániel.
Korábbi cikk:
Összekapcsolják az esztergomi vasútvonalat a fonódó villamosokkal
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.