Hírek
2013. Június 26. 13:13, szerda |
Helyi
Forrás: Esztergomi Járási Hivatalaa
Csalók, trükkösök kihasználják az árvizet - Lakossági felhívás

Felhívja a Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal Esztergomi Járási Hivatala mindenki figyelmét, hogy az árvízzel sújtott területek csalók, trükkösök jelenhetnek meg különféle helyreállítási munkálatokra hivatkozva.
Felhívjuk az árvízzel sújtott területek lakosságának figyelmét arra, hogy az érintett területeken csalók megjelenésére lehet számítani, akik különféle helyreállítási munkálatokra hivatkozva (pl. csatornatisztítás) pénzt próbálnak kicsalni a lakosoktól.
Kérjük, hogy amennyiben ismeretlen személyek ilyen indokkal megkeresik Önöket, semmi esetre se engedjék be őket a lakásba, kertbe, minden esetben kérjenek igazolványt.
A csatornatisztítás az érintett területeken a Vízmű hatáskörébe tartozik, melynek munkatársai minden esetben fényképes igazolvánnyal tudják igazolni magukat.
Felhívjuk a figyelmet arra, hogy egyéb indokkal (pl. adománygyűjtés, különböző szakmunkák) is megjelenhetnek csalók.
Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal Esztergomi Járási Hivatala
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.
2025. Március 25. 23:26, kedd | Helyi
Richter TETT-mesepályázat – Díjazták a legjobb természettudományos meséket
2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi
KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT
Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.