Városlista
2021. szeptember 16, csütörtök - Edit

Hírek

2021. Július 24. 18:52, szombat | Helyi

Sikeres volt a szemétszedési akció a Palatinus-tónál

Sikeres volt a szemétszedési akció a Palatinus-tónál

A műanyagmentes július alkalmából a Klímapolitikai Intézet, az esztergomi önkormányzat és a Benedek Endre Barlangkutató és Természetvédelmi Egyesület - Szemétirtók hulladékgyűjtési akciót szervezett Pala környékén.

A július 24-én megrendezett eseményen részt vett a Dorogi Bányászok Horgász Egyesülete és a Palatinusz Búvár és Vizisport Egyesület is. Esztergom városát a megjelent civilek mellett Hernádi Ádám városunk polgármestere képviselte.

Gyülekező. Fotó: Háber.

Eligazítás. Fotó: Háber.

Búvárok. Fotó: MTI/Kovács Attila

A lelkes csapat. Fotó: Háber

Ezek érdekelhetnek még

2021. Szeptember 16. 07:55, csütörtök | Helyi

Horgászok napja Neszmélyen

A Komárom-Esztergom megyei Horgászegyesületek Szövetsége szombaton, Neszmélyen rendezi meg első alkalommal a megyei horgászok napját, ahol halfőző verseny is lesz, melynek fődíja a megye legjobb halfőzője kitüntető cím.

2021. Szeptember 16. 07:31, csütörtök | Helyi

Vádat emeltek az unokázós csalásban részt vevő esztergomi férfi ellen

A pénzmosás bűntette miatt indult ügyben az Esztergomi Járási Ügyészség vádiratot nyújtott be azzal az esztergomi férfival szemben, aki „unokázós” csalásból származó pénzt, utalt és utaltatott át külföldre.

2021. Szeptember 16. 07:07, csütörtök | Helyi

Kaleidoszkóp hétvége

Környezetvédelem, Jazz, ifjúság, jó hangulat, kellemes környezet, remek muzsika. Tartalmas hétvége a Kaleidoszkóp Házban.

2021. Szeptember 15. 14:45, szerda | Helyi

Szervezett Esztergom környékén a sakk oktatás

Az Esztergomi Sakk Club továbbra is nagy hangsúlyt fektet városunkban az utánpótlás-nevelésre.