Városlista
2025. április 8, kedd - Dénes

Hírek

2019. Augusztus 30. 05:01, péntek | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Újabb információk a táti úti motoros balesetről

Újabb információk a táti úti motoros balesetről

Cserbenhagyásos baleset történt csütörtökön délelőtt a táti úton.

Olvasónk a helyszínről jelentette, hogy egy motoros szenvedett balesetet a 11-es és a 117-es út csatlakozása előtt – írtuk az esetet követően.

Azóta kiderült, hogy a tokodi robogóst egy autós sodorta el előzés közben, majd elhagyta a helyszínt. A motoros elesett és elsődleges hírek szerint könnyebben megsérült. A mentők kórházba szállították a motorost kivizsgálásra.

A segítségnyújtást elmulasztó autóst pedig a rendőrök Nyergesújfalun igazoltatták, majd cserbenhagyás miatt büntetőeljárást indítottak ellene.

Címlapfotó: olvasói kép/Ujváry Viktória

Címkék: baleset, motor, táti út

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi

TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET

A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.

2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi

KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT

Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.