Hírek
2018. Június 06. 05:00, szerda |
Helyi
Forrás: police.hu
Piálás után jó ötletnek tűnt elkötni rokona kocsiját
Vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást a 38 éves, esztergomi férfival szemben a dorogi rendőrök.
A Dorogi Rendőrkapitányság eljárást folytatott jármű önkényes elvétele bűntett, valamint járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 38 éves esztergomi lakos ellen.
A férfi április 2-án 20 óra 30 perc körül Bajóton egy családi ház elől a sértett tudta és beleegyezése nélkül elvitte a kocsiját, amivel később közlekedett. Az elkövetőt a rendőrök 21 óra után Dorogon igazoltatták. Vele szemben alkoholszondás ellenőrzést tartottak, mely pozitív értéket mutatott, így őt a rendőrkapitányságra előállították. A férfi a rendőröknek elmondta, hogy Dorogra vásárolni érkezett, és ehhez kellett neki az autó, ami egy rokonáé.
N. András a gyanúsítotti kihallgatása során beismerte, hogy mielőtt a kocsiba ült fogyasztott alkoholt. Azt is elmondta, hogy azért ő vezetett, mert utastársa nem rendelkezik jogosítvánnyal.
A Dorogi Rendőrkapitányságon az ügyben folytatott nyomozást a napokban befejezték és a keletkezett iratanyagot vádemelési javaslattal az illetékes ügyészségnek megküldték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 09. 09:01, kedd | Helyi
Így látják saját egészségüket a nők a Richter Gedeon nemzetközi kutatása szerint
2025. November 04. 08:50, kedd | Helyi
Rekordadománnyal zárult a Richter Egészségváros 2025-ös szezonja
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
