Hírek
2013. Május 02. 17:27, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Portik-Laborc - Az MSZP feljelenti Kósa Lajost
Az MSZP feljelenti Kósa Lajost, a Fidesz alelnökét reggeli nyilatkozata miatt - közölte Török Zsolt szóvivő csütörtökön újságírókkal.
Kósa Lajos a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában azt mondta: "politikai bűnözők vannak a szocialisták között", és amíg ezt az MSZP nem tisztázza, nem lehet demokratikus pártnak tekinteni.
"Egy demokratikus országban nincs helye az MSZP-nek" - jelentette ki a Fidesz alelnöke, akit azzal kapcsolatban kérdeztek, hogy az M1 szerda esti Híradója egy három évvel ezelőtti rendőrségi dokumentumra hivatkozva közölte: Portik Tamás, az 1990-es évek olajszőkítési ügyleteiről ismert Energol Rt. egykori igazgatója állhatott a Kósa Lajos elleni lejárató akció mögött a 2010-es országgyűlési választások előtt.
Török Zsolt szerint Kósa Lajosnak "bíróság vagy orvos szakértői bizottság előtt kell felelnie" nyilatkozatáért. Az MSZP szóvivője azt mondta: semmi alapja annak, hogy a szocialisták akarták volna lejáratni Kósa Lajost. Portik Tamás segítségét az MSZP sohasem fogadná el - fűzte hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Gulyás Gergely szerint az Európai Bizottság mindent megtesz a jelenlegi kormány eltakarításáért
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat
Nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében kedden este.
2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld
Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség
Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.
