Hírek
2017. Október 05. 07:46, csütörtök |
Helyi
Forrás: mti/police.hu
Rablógyilkosság Tatabányán - idős asszony az áldozat, a gyanúsított 19 éves - VIDEÓVAL
Belehalt bántalmazásába egy idős asszony, akit tatabányai házában raboltak ki, a két feltételezett elkövetőt őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat
- közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán az MTI-vel.
Egy 19 éves férfi és társa még vasárnap bántalmazta az idős nőt, majd készpénzt raboltak tőle. Az asszony, akire szomszédai találtak rá, kedden belehalt sérüléseibe.
A rendőrség hétfőn őrizetbe vette a két gyanúsítottat, és előterjesztést tett előzetes letartóztatásukra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
