Városlista
2025. április 6, vasárnap - Vilmos, Bíborka

Hírek

2019. Február 12. 10:18, kedd | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Rádudált a teherkocsisra, aki ezután kiszállt és ütött

Rádudált a teherkocsisra, aki ezután kiszállt és ütött

Közlekedési nézeteltérés vezetett verekedéshez Dorogon hétfőn.

Egy dorogi élelmiszerboltba szállított árut egy 48 éves pomázi férfi hétfőn délután. Járműszerelvényével tolatás közben akadályozta a Bécsi út forgalmát, ezért egy arra közlekedő 38 éves férfi rádudált. Erre a teherkocsi vezetője, A. János kiszállt a járműből, odament a sértetthez és megütötte őt.

A két járművezető közötti vita az áruház parkolójában folytatódott tovább, ahol a gyanúsított tovább bántalmazta a sértettet. A verekedésnek a kiérkező járőrök vetettek véget, akik A. Jánost elfogták és a Dorogi Rendőrkapitányságra előállították.

A férfi ellen garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi

TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET

A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.

2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi

KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT

Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.