Hírek
2018. Augusztus 31. 20:14, péntek | Sport
Rally: Bízunk a gumitaktikánkban

Interjú Kronome Ákos raliversenyzővel a Steelvent Ózd Rally előtt.
17 gyors, ami fagyiból is sok lehet néha, vár rátok a két nap alatt, egy salakpályás prológgal megfűszerezve.
- Igen, nagyon jó szakaszok a szombati gyorsaságik, kedvelem őket.
Szombaton Domaháza-Zabar, Cered-Zagyvaróna, Salgótarjáni városi gyors, és a Királdi körgyors vár rátok. Régi jó kis szakaszok, egy új városival megspékelve. Mire is számítottok ez első napon, miként tudtok a gumikkal és az üzemanyaggal bánni, hogy elég legyen minden gyorsra?
- Szerintem nem az lesz a nehéz, hogy messze vannak egymástól a gyorsok. Rengeteg az etaptáv a szervizig, ezért nem lehet kárt tenni az autóban, mert nem érük vissza Ózdra. Remélem, az eső nem kavarja meg a gumitaktikánkat.
Jó ötletnek tartom a városi gyorsot, szerintem ezzel lehet igazán a nézőket kicsalogatni.
Vasárnapra csak hat gyors marad, de egy új szakaszt rakott bele a rendező a Sámsonháza-Nagykeresztúrt. Ismerős-e nektek ez a gyors, mentetek-e régen rajta, vagy új és most mentek rajta először?
A vasárnapi szakaszok is rendben vannak, asámsonházai gyorson tavaly mentünk és nagyon élvezetes volt versenyautóval.
A szombati 11 gyors és a vasárnapi 6 gyors után, salgótarjánban vár benneteket a céldobogó. Mennyire néz ki nehéznek a Steelvent Ózd Rally így első ránézésre?
- Szerintem a királdi és a ceredi szakasz lesz a döntő, arra kell nagyon komolyan készülnünk. A verseny nehézségét, a nagy távolságok fogják adni. Nehéz lesz kitalálni szombaton Ózdon, milyen idő van Salgótarjánban.
Köszönjük partnereink segítségét: Mentes és Társai, Inpipe.
- Hajósi Miklós -
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 20. 09:20, vasárnap | Sport
Böde góllal ünnepelte az 500. meccsét, de a Paks nem tudott nyerni
A Puskás Akadémia a hosszabbításban egyenlítve 2-2-es döntetlent játszott a Paks vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának szombat esti rangadóján.
2025. Április 19. 08:34, szombat | Sport
Férfi kézilabda NB I - A Veszprém otthon három góllal nyert a Szeged ellen
A címvédő Veszprém házigazdaként 36-33-ra nyert a Magyar Kupa-győztes Szeged ellen a férfi kézilabda NB I péntek esti rangadóján, ezzel matematikailag is biztossá tette helyét a döntőben.
2025. Április 17. 07:39, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Négy között az Arsenal és az Internazionale
Szerdán az Internazionale és az Arsenal jutott négy közé a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntős párharcából.
2025. Április 16. 07:27, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - A Barcelona és a PSG is megszenvedett a továbbjutásért
A papírformának megfelelően, de a vártnál nehezebben az FC Barcelona és a Paris Saint-Germain is elődöntőbe jutott a labdarúgó Bajnokok Ligájában: