Városlista
2026. április 8, szerda - Dénes

Hírek

2021. December 07. 08:34, kedd | Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu

Rálőtt a feleségére, majd végzett magával egy férfi

Rálőtt a feleségére, majd végzett magával egy férfi

Súlyosan megsérült egy nő hétfő délután Gyenesdiáson, miután többször is rálőtt a férje, aki később végzett magával - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

Az 53 éves férfi Gyenesdiáson, a Jókai utcában található egyik lakóházban, majd kint az utcán is többször rálőtt egy kézi lőfegyverrel 45 éves házastársára. A nő súlyosan megsérült, ezért kórházba szállították.

Az elkövetőt a Terrorelhárítási Központ műveleti egységének közreműködésével keresték, de a rendőrök holtan találtak rá a férfira, aki öngyilkosságot követett el.

Az eset körülményeit a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja.

Címkék: Gyenesdiás, rálőtt

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 08. 17:00, szerda | Belföld

Megkezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése

Hamarosan megkezdődik a jelenleg legnagyobb magyarországi vasútfejlesztési projekt, a zalaszentiváni deltavágány közel 12 milliárd forintból megvalósuló beruházása - közölte keddi sajtótájékoztatóján Zalaegerszeg polgármestere.

2026. Április 08. 10:00, szerda | Belföld

Vance: Bárki nyeri a választást, együtt fogunk működni vele