Hírek
2016. Augusztus 09. 07:44, kedd |
Helyi
Forrás: InfoEsztergom.hu/katasztrófavédelem
Remekül helytálltak tűzoltóink a strandfoci bajnokságon

Az első selejtezőn az erős ellenfelek ellenére két győzelemmel jutott a döntőbe a Komárom-Esztergomi Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság csapata. Múlt hétvégén a paksi fináléban az ötödik helyen végzett az alakulat.
Idén a Paksi Tűzoltók nyerték meg a XXI. Tűzkakas Strandfoci Bajnokság vándorkupáját a hétvégén. A dobogó második fokára a Jászberényi Öregfiúk, míg a harmadikra a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság csapata állhatott fel.
Megyei együttesünk tizenöt gárdát megelőzve az ötödik helyen végzett.
A Komárom-Esztergomi Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságot a selejtezőn és a döntőn: Németi László, Herbert Gábor, Bocsi Szabolcs, Kolonics Bálint, Schäffer Péter, Pécsváradi Zoltán, Kaptás Zoltán, Bökő Zoltán, Aranyosi József, Fridrik János, Galba Balázs, Gách Zoltán, Birkés Zoltán,Mados Zsolt, Simicska Attila, Hugyecz Ákos és Poszpisek Szabolcs képviselte.
fotó: Molnár Gyula
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.
2025. Március 25. 23:26, kedd | Helyi
Richter TETT-mesepályázat – Díjazták a legjobb természettudományos meséket
2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi
KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT
Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.