Hírek
2013. Október 12. 14:44, szombat |
Helyi
Forrás: lvp/KEMRFK
Rendőrautót rugdosott az esztergomi fiatal – hát ez aztán jó buli volt
Szombat hajnalban egy kis rendőrautó rugdosással zárta a mulatozást a 20 éves esztergomi P. Álmos, akit „jutalmul” természetesen bevittek a rendőrök. Garázdaságért felelhet majd.
A helyi körzeti megbízott fogta el azt a férfit, aki szombat hajnalban Esztergomban megrugdosott egy járőrautót. P. Álmos barátaival mulatozott az éjszaka, mikor hazafelé menet meglátta a parkoló rendőrautót. A férfi hirtelen a járműhöz lépett és rugdosni kezdte. Ezután P. Álmos a társaság többi tagjával el akart hajtani a parkolóból, amikor az egyenruhás a helyszínre érkezett és ezt megakadályozta. A 20 éves esztergomi férfit elfogták és előállították az Esztergomi Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. Ellene – szabadlábon hagyása mellett – garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást egyben kezdeményezték gyorsított eljárásban történő bíróság elé állítását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek
Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost
Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.
