Hírek
2020. Október 02. 09:21, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Rendőrautóval és kamionnal ütközött egy embercsempész Veszprémben
Rendőrautóval és kamionnal ütközött egy embercsempész járműve csütörtök este Veszprémben, a balesetben két rendőr és további hat ember megsérült - közölte a rendőrség a honlapján.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a Nemzeti Nyomozó Iroda illegális migráció elleni osztályának információi alapján a járőrök a megyeszékhely határában meg akartak állítani egy személyautót, amelyben feltehetően illegális migránsok utaztak. A jármű vezetője azonban nem állt meg a rendőri jelzésre.
A rendőrök követni kezdték, a gépkocsi ekkor nagy sebességgel egy áruház mögötti szervizútra hajtott, majd a rendőrautónak ütközött és egy álló kamionba csapódott.
A baleset következtében a személygépkocsiban ülő hat ember, valamint a szolgálati autóban utazó két rendőr megsérült.
Az esettel összefüggésben még egy embert elfogtak a 8-as főúton - írták.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
