Hírek
2018. Március 21. 15:02, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Rendőrautóval vitték orvoshoz az elütött kutyát
Egy elütött kutyán segítettek a kunszentmártoni rendőrök kedden hajnalban.
Állampolgári jelzésre érkeztek a járőrök kedden hajnalban Tiszaföldvár külterületére, ahol – feltehetően – egy elütött kutya feküdt a 442-es számú főközlekedési úton. A kistestű eb lába és orra vérzett, láthatóan nem tudott mozogni. A rendőrök egy pokrócba tekerték és a szolgálati kocsiba tették a sérült állatot, majd Cserkeszőlőre szállították, ahol az állatorvos megvizsgálta és elsődlegesen ellátta.
A pórul járt kutyus az estét a Kunszentmártoni Rendőrkapitányság kenneljében töltötte, ahol megetették és vizet adtak neki. A rendőrök felvették a kapcsolatot a helyi állatvédőkkel és az önkormányzat munkatársaival. A továbbiakban ők intézkednek az állat további ellátásáról és elhelyezéséről.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 14:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: módosítjuk az alaptörvényt a köztársasági elnök leváltása érdekében
2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld
Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére
A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.
2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld
Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron
Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -
2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta
Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.
