Városlista
2025. december 1, hétfő - Elza

Hírek

2017. December 11. 09:46, hétfő | Belföld
Forrás: police.hu

Rendőrnek adta ki magát, a motozás után elvett 850 eurót

Rendőrnek adta ki magát, a motozás után elvett 850 eurót

Elfogták azt a férfit Kőbányán, aki 850 eurót vett el egy külföldön élő magyar állampolgártól, úgy, hogy rendőrnek adta ki magát.

Egy férfi december 10-én 4 óra körül Budapest, X. kerületében az Albertirsai úton megtartott rendezvényen egy fiatal után ment a mosdóba, ahol rendőrnek adta ki magát és ruházatát átvizsgálta, majd elvette a pénztárcáját. A férfi intézkedést színlelve 850 eurót vett el a sértettől, majd sietve távozott a helyszínről. Az álrendőr viselkedése gyanússá vált a fiatal részére, ezért a barátjával követték és kérdőre vonták.

A szóváltásra felfigyeltek a biztonsági őrök és a kőbányai rendőrök kiérkezésééig visszatartották a férfit, akinél megtalálták a nevére kiállított nemzetőr igazolványt.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság X. kerületi Rendőrkapitánysága zsarolás bűntettének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette a 32 éves budapesti M. Krisztián és kezdeményezi az előzetes letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 01. 07:23, hétfő | Belföld

Borult, párás, de enyhe idő várható december első hetében

2025. November 30. 08:57, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 48. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. November 30. 08:56, vasárnap | Belföld

Lemondásra szólította fel a Nyíregyházi Állatpark igazgatóját a Fidesz, mivel ő lesz a Tisza jelöltje

A Fidesz nyíregyházi szervezete lemondásra szólította fel Gajdos Lászlót, a Nyíregyházi Állatpark vezetőjét, aki a Tisza Párt képviselőjelöltje lett – közölte a szervezet szombaton az MTI-vel.

2025. November 30. 08:54, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor szerint az európai vezetők háborúba akarnak menni