Hírek
2021. Szeptember 16. 17:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Rengetek szivart találtak egy kubai utasnál Ferihegyen

Egy utas poggyászaiban 1400 szivart találtak a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták, hogy a Kubából érkező férfi a zöld folyosón lépett be az országba, vámköteles árut nem jelentett be. A pénzügyőrök az utas bőröndjének ellenőrzésekor a vámmentesen behozható 50 zárjegy nélküli szivaron felül további 1350 szálat találtak.
A NAV munkatársai csaknem 23 milliós bírságot szabtak ki, a szivarokat lefoglalták és költségvetési csalás bűntette miatt feljelentést tettek - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.