Hírek
2018. Május 19. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Repülőtéri rakodók próbáltak poggyászból lopni Ferihegyen
Két repülőtéri rakodót gyanúsítanak azzal, hogy feladott poggyászból próbáltak lopni - közölte a rendőrség honlapján pénteken.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának közleménye szerint a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren szerdán egy utas feladott bőröndjében kutatott értékek után egy rakodómunkás, míg társa figyelt.
Mivel - mint írták - a Repülőtéri Rendőr Igazgatóság a hasonló lopások megelőzése érdekében folyamatosan tart vagyonvédelmi ellenőrzéseket, így a két munkást előállították.
A 37 és 23 éves férfiakat lopás kísérletének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a Repülőtéri Rendőr Igazgatóság nyomozói - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.

