Hírek

2011. Szeptember 22. 07:45, csütörtök | Sport
Forrás: HírTV

Óriásit lépett előre Magyarország

Eddigi legjobb helyezését érte el a FIFA világranglistáján a magyar labdarúgó-válogatott. A rangsort 1993-ban vezették be.

A nemzeti csapat 18 helyet előrelépve a 27. helyen áll, megelőzve a többi között az Egyesült Államok, Szlovénia és Ghána válogatottját.

Az Európa- és világbajnok Spanyolország visszaszerezte az első helyet Hollandiától, míg Németország maradt a harmadik. (jv)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2024. Március 03. 09:00, vasárnap | Sport

Bahreini Nagydíj - A címvédő Verstappen sima sikerével kezdődött az idény

A címvédő és háromszoros világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője rajt-cél győzelmet aratott szombaton a Forma-1-es idénynyitó Bahreini Nagydíjon, Szahírban.

2024. Március 01. 08:28, péntek | Sport

Kialakult a Magyar Kupa negyeddöntőseinek mezőnye

Utolsóként a Paks jutott negyeddöntőbe a labdarúgó MOL Magyar Kupában, miután csütörtök este hosszabbításos mérkőzésen 2-1-re legyőzte idegenben az Újpestet.

2024. Február 29. 06:00, csütörtök | Sport

Willi Orbán Fair Play-díjat kapott Németországban

A Német Sportújságíró Szövetség különdíjban részesítette Willi Orbánt, az RB Leipzig magyar válogatott futballistáját.

2024. Február 27. 06:00, kedd | Sport

Gera Zoltán lett a Vasas FC vezetőedzője

Gera Zoltán hétfőn távozott a magyar U21-es labdarúgó-válogatott szövetségi edzői posztjáról, és az NB II-ben szereplő Vasas FC vezetőedzője lett.