Városlista
2026. január 18, vasárnap - Piroska

Hírek

2017. Április 02. 08:10, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Robbanás történt egy tiszalúci családi házban, egy ember meghalt

Robbanás történt egy tiszalúci családi házban, egy ember meghalt

Feltehetően egy gázpalack robbant fel egy száz négyzetméteres családi házban a Borsod megyei Tiszalúcon, az összedőlt házban egy ember életét vesztette, egy másikat a tűzoltók mentettek ki .

- közölte a katasztrófavédelem a honlapján szombaton késő este. A tájékoztatás szerint a robbanás következtében a ház összedőlt, a törmelék alatt rekedt egy ember, egy másik lakó pedig a romok miatt nem tudott kijutni a házból. Az épületben rekedt lakót a tűzoltók mentették ki, ő az első információk szerint nem sérült meg. A törmelék alá szorult másik emberen azonban a mentők már nem tudtak segíteni, ő elhunyt.

A mentésben a szerencsi hivatásos tűzoltók mellett a katasztrófavédelmi szolgálat is részt vett, illetve Miskolcról és Tiszaújvárosból is érkezett segítség - közölték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld

MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron

Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld

Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője

A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.

2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni

Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.