Hírek
2020. Május 26. 09:26, kedd |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu - illusztráció: police.hu
Robogót és fát lopott a 15 éves fiú
Lopás miatt egy 15 éves fiatal fiút hallgattak ki gyanúsítottként hétfőn az esztergomi nyomozók.
A gyanú szerint a tettes május 18-án egy dömösi ingatlan udvaráról elvitt egy robogót. A járműbe benzint öntött, majd azzal közlekedett. A 15 éves pilismaróti lakost azonosították és őt az esztergomi nyomozók hétfőn gyanúsítottként kihallgatták – közölte a rendőrség.
Az egyenruhások azt is kiderítették, hogy a fiatal fiú május elején egy pilismaróti ingatlanon több fát kivágott. Ellene mindkét esetben lopás miatt indult büntetőeljárás.
Korábbi cikkek:
Nevelt fiát és lányait is szexuálisan zaklatta, letartóztatásban marad
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Április 17. 16:00, péntek | Életmód
Sziget - Skrillex lesz a zárónap fő fellépője
Skrillex lesz az idei Sziget fesztivál zárónapjának fő fellépője. Az elektronikus zenei színtér meghatározó előadója, az amerikai dj-producer augusztus 15-én ad műsort a rendezvényen - közölte Vető Viktória sajtófőnök csütörtökö
