Hírek
2016. Május 31. 12:59, kedd |
Helyi
Forrás: közlemény
Rosszul lett egy buszsofőr - három autót összetört Esztergomban
Rosszul lett annak a helyközi autóbusznak a vezetője, amely Esztergomban szenvedett balesetet kedden 10 óra előtt.
Az 55 esztendős sofőr két kanyarodó és egy parkoló autót tört össze az autóbusszal a rosszulléte miatt. Személyi sérülés nem történt. A baleset a városi rendőrkapitányság szomszédságában történt, így a rendőrök azonnal intézkedtek, mentőt hívtak az autóbusz vezetőjéhez, akit kórházba is szállítottak.
Az autóbusz vezetője 35 éve dolgozik sofőrként. Hétvégén szabadnapjait töltötte, korábban nem panaszkodott rosszullétre.
Forrás: KNYKK Zrt.
Fotó:rtve.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
