Hírek
2020. Augusztus 07. 09:15, péntek |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/police.hu
Segítettek az esztergomi rendőrök, megköszönték nekik

Esztergom külterületén segítettek az egyenruhások egy bajba jutott járművezetőnek.
Közösségi oldalán köszönte meg az esztergomi járőrök segítségét egy férfi augusztus 5-én. Mint írja, a 11-es számú főúton haladtak kollégájával, amikor járművük lerobbant. Néhány percen belül megjelent két rendőr, akik habozás nélkül segítettek nekik.
Bejegyzésében megköszöni a rendőrök segítségét, és azt írja, feletessük büszke lehet, hogy ilyen beosztottjai vannak.
"Augusztus 5-én 13:30 körül a 11-es számú főúton Esztergom külterületén meghibásodott a kollégám által vontatott céges utánfutó. Természetesen a legrosszabb helyen ( záróvonal, beláthatatlan kanyar stb...) Kettő percen belül ott termett a képen látható autóval két rendőr. Nem kérdeztek, nem kötözködtek, nem akartak büntetni, hanem rögtön a segítségünkre siettek. Ezúton szeretném meg köszönni nekik a segítséget, büszke lehet rájuk a felettesük, hogy ilyen normális beosztottjai vannak! Osztani éri, remélem eljut hozzájuk a köszönet" - olvasható a közösségi oldali bejegyzésben, amit már rengetegen megosztottak és több ezren láttak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Helyi
Spanyol Nagydíj - Piastri vezérletével kettős McLaren-győzelem Barcelonában
Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a Forma-1-es Spanyol Nagydíjat vasárnap Barcelonában, ezzel tízpontosra növelte az előnyét a világbajnoki összetettben csapattársával, a brit Lando Norrisszal szemben.
2025. Május 22. 09:52, csütörtök | Helyi
Meghívó - Magyar Hősök Emlékünnepe
2025. Május 22. 09:32, csütörtök | Helyi
Jöjjön el gyermekével a Richter Tűzoltó Gyereknapra!
Május 25-én, vasárnap immár negyedik alkalommal rendeznek interaktív gyereknapot a Richter Gedeon Nyrt. dorogi gyáregységének nagyparkolójában.