2024. április 26, péntek - Ervin

2022. Február 28. 18:38, hétfő | Helyi
Forrás: SI Esztergomi

Sikert sikerre halmoznak az esztergomi sakkozók

Az esztergomi sakkozók ezen a hétvégén is folytatták jó szereplésüket az NB II-ben. Két nagyarányú, jelentős győzelemmel esélyesek arra, hogy dobogóra kerüljenek.

Városunk csapata két héttel ezelőtt 10-2-re nyert Törökbálinton, tegnap a Nyergesújfalu elleni szomszédvári rangadón négyórás csatában 9-3 arányban bizonyultak jobbnak.

Esztergomi SC-Nyergesújfalu 9-3. Győztek: Szabó Márton Mihály, Ress Tamás, Szabó Lajos, Zsitva Norbert, Pétervári Szabolcs, Marosvári Gergő, Pásztor-Turák Péter. Döntetlenül: Kiss László, Rancsó Márk, Ferencz István és Szabó Ábel végzett.

A Pénzügyőrtől igazolt Ress Tamás Fide mester a második táblán győzelemmel mutatkozott be első mérkőzésén.

Jelenleg holtversenyben a negyedik- ötödik helyen állnak az esztergomi sakkozók, akik a következő fordulóban az előttük egy ponttal álló harmadik Székesfehérvár csapatához utaznak. A tét a harmadik hely lesz.

Fotók: Esztergomi Sakk Klub

2024. Április 23. 16:40, kedd | Helyi