Városlista
2026. április 14, kedd - Tibor

Hírek

2011. November 01. 07:33, kedd | Kék hírek
Forrás: MTI

Összeütközött két budapesti villamos

Összeütközött két budapesti villamos

Két villamos ütközött egy Fiumei úti megállóban Budapesten hétfő délután, a balesetnek egy könnyű sérültje van - közölte a BKV.

A Fiumei út és a Salgótarjáni út kereszteződésénél lévő megállóban várakozott egy 28-as villamos, a megállóba érkező másik pedig későn kezdte meg a fékezést, ezért kis sebességgel az előtte álló villamosba ütközött. A balesetnek egy könnyű sérültje van, a várakozó villamos hátsó kocsijának ütközője meghajlott - mondta a fődiszpécser.

Az utasokat a délutáni órákban villamospótló buszok szállították. A történtek után vizsgálat fogja kideríteni, hogy emberi mulasztás vagy esetleg műszaki hiba okozta a balesetet - tette hozzá Mezei László.

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek

A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit

A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek

BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt

A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.