Hírek
2012. Július 02. 05:00, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Strandlabdarúgó vb-selejtező – Győzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar strandlabdarúgó-válogatott magabiztosan 5-2-re nyert az izraeli csapat ellen a Moszkvában zajló világbajnoki selejtezőtorna első csoportmérkőzésén.
Massimiliano De Celis szövetségi edző tanítványai a gól nélküli első harmadot követően a második játékrészben Besenyei, valamint Fekete találatával vezettek, a zárófelvonásban Ughy kétszer volt eredményes, és egyszer még Besenyei is újból betalált.
Eredmény:
E csoport, 1. forduló:
Magyarország-Izrael 5-2 (0-0, 2-1, 3-1)
----------------------------------------
a magyar gólszerzők: Besenyei és Ughy 2-2, Fekete
A 24 résztvevő európai csapatot hat kvartettbe osztották, innen az első két helyezett automatikusan továbbjut a nyolcaddöntőbe, s hozzájuk csatlakozik még a négy legjobb harmadik is.
A további program:
hétfő:
Magyarország-Bulgária 9 ó
kedd:
Magyarország-Olaszország 13:15 ó
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:24, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - Metzi győzelmével nagy lépést tett a csoportelsőség felé a Győr
A címvédő Győr 27-24-re győzött a két magyar játékossal felálló francia Metz HB vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati rangadóján.
2026. Január 10. 09:11, szombat | Sport
Férfi kézilabda Eb-felkészülés - Tízgólos magyar siker Románia ellen
A magyar férfi kézilabda-válogatott 33-23-ra legyőzte Romániát a péntek este Győrben rendezett Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen.
2026. Január 05. 06:56, hétfő | Sport
Varga Barnabás vasárnap megérkezett az AEK Athénhoz
Varga Barnabás válogatott labdarúgó vasárnap este megérkezett Görögországba az AEK Athén csapatához.
2026. Január 04. 09:25, vasárnap | Sport
Darts-vb - Littler megvédte a címét
A címvédő angol Luke Littler nyerte a Londonban rendezett darts-világbajnokságot, mivel a szombati döntőben 7-1-re legyőzte a holland Gian van Veent.
