Hírek
2011. December 30. 11:22, péntek |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Szávay egykori edzője lett a kapitány

Barátosi Levente lett a magyar női tenisz Fed Kupa-kapitány, megbízatása egy évre szól.
„Nagyon örülök, hogy engem bíztak meg a női teniszválogatott irányításával. Remélem, a legjobb és legerősebb összeállítású csapattal utazhatunk a január végén kezdődő izraeli Fed Kupa-csoportmérkőzésekre" – mondta az MTI érdeklődésére a szakember, aki játékosként magyar bajnokságot nyert egyesben, később pedig Szávay Ágnes és Czink Melinda mellett is dolgozott edzőként.
Barátosi Keller Lászlót váltja a poszton, aki korábban külföldi munkavállalása miatt távozott a válogatott éléről.
A Fed Kupa euro-afrikai zóna csoportmérkőzéseit január 30. és február 6. között bonyolítják le Eilatban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 01. 08:19, vasárnap | Sport
Bajnokok Ligája - Először ülhet fel Európa trónjára a PSG
A Paris Saint-Germain története során először megnyerte a labdarúgó Bajnokok Ligáját, mivel a sorozat szombati, müncheni fináléjában kiütéses, 5-0-s sikert aratott az Internazionale felett.
2025. Június 01. 08:18, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - A Győr egy góllal legyőzte az Esbjerget az elődöntőben
A címvédő Győri Audi ETO KC 29-28-ra legyőzte a dán Esbjerget a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati első elődöntőjében.
2025. Május 31. 08:37, szombat | Sport
Férfi vízilabda BL - A címvédő FTC végig vezetve jutott a döntőbe
A címvédő FTC-Telekom 14-11-re legyőzte a francia CN Marseille csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája máltai négyes döntőjében a fináléba kerülésért rendezett pénteki mérkőzésen.
2025. Május 27. 20:00, kedd | Sport
Világklasszissal erősít a Víz, Zene, Virág Fesztivál
Besenyei Péter légibemutatót tart az Öreg-tó felett