Városlista
2026. január 31, szombat - Marcella

Hírek

2018. Február 04. 18:42, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Szekrény mögé bújt a tolvaj

Szekrény mögé bújt a tolvaj

A ceglédi rendőrök a betörést követő két órán belül elfogták azt a helyi férfit, aki egy hotelból lopott különböző értékeket szombat éjjel.

A Ceglédi Rendőrkapitányságon indult eljárás lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt J. Dávid ceglédi lakos ellen.

A nyomozás adatai szerint a 19 éves férfi február 3-án 1 óra körüli időben egy ceglédi hotel egyik ablakáról a szúnyoghálót leszakította, az ablakon bemászott, majd az étteremből pénztárcát és kézitáskát lopott el, a bennük lévő készpénzzel együtt.
A ceglédi rendőrök adatgyűjtést végeztek és a bűncselekmény bejelentését követő két órán belül azonosították annak feltételezett elkövetőjét, akit ceglédi lakhelyén, egy szekrény mögé bújva találtak meg és fogtak el. Az eltulajdonított készpénz egy részét a rendőrök megtalálták és lefoglalták.

A férfit előállítását követően gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

Címkék: cegléd, lopás, tolvaj

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld

Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket

- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését

Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.

2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld

Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben

Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.