Városlista
2023. június 10, szombat - Margit

Hírek

2023. Április 12. 09:42, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

SZEMTANÚK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK

SZEMTANÚK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK

Egy Esztergomban történt baleset körülményeit vizsgálja a rendőrség.

Az Esztergomi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya 11060/234/2023. bűnügyi számon eljárást folytat közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetése miatt.
A jelenlegi adatok szerint 2023. március 24-én 05 óra 30 perc körüli időben egy szürke autóbusz közlekedett Esztergom, Schweidel József utcában. Haladása során a Kertész utcába bekanyarodott, ennek során az útkereszteződéshez érkező, az úton átkelni szándékozó gyalogost elsodorta, aki a busz alá esett. A gyalogos egy gurulós bőröndöt húzott maga után. A rendőrség várja azon szemtanúk jelentkezését, akik fenti balesettel kapcsolatban érdemi információval rendelkeznek. Kérjük, jelentkezzen az a személy, aki a gyalogos hölgy segítségére sietett, valamint az a szőke hajú hölgy is, aki az esetkor egy fehér Ford Tranzitból kiszállva, a Schweidel utca irányából a balesetet szenvedett nőnek segítséget nyújtott.
Kérjük, hogy amennyiben bárki látta a balesetet, tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111”Telefontanú” zöldszámán, valamint a 112-es központi segélyhívó, vagy a 33-510-240-es telefonszámon vagy az esztergomkozlekedes@komarom.police.hu e-mail címen.

Ezek érdekelhetnek még

2023. Május 30. 13:58, kedd | Helyi

OLASZ ÁGNES FOTOGRÁFUS FALUSI ÉLETKÉPEI ESZTERGOMBAN

2023. június 3-án, 16:00 órakor nyitja meg Olasz Ágnes fotográfus kiállítását az Eurohíd Alapítvány, a Kapcsolatok Házában.

2023. Május 27. 21:39, szombat | Helyi

A TESCO-s pályázat tavaszi fordulóját a Montágh iskola nyerte

Köszönet a TESCO-nak ,köszönet a vásárlóknak!

2023. Május 22. 14:25, hétfő | Helyi

Keresik az Év Futó Fotóját!

Kezdő, haladó és hobbifutók jelentkezését is várják

2023. Május 22. 14:05, hétfő | Helyi

Rekordkísérlet a gyermeknapi horgászversenyen Esztergomban