Hírek
2017. Június 20. 11:17, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szennyvízaknába fulladt egy 17 hónapos, vésztői kisfiú

Szennyvízaknába esett és meghalt egy kisfiú a Békés megyei Vésztőn - közölték kedden a police.hu oldalon.
A közlemény szerint hétfő este, nyolc óra után néhány perccel szomszédjuk udvarán beleesett a szennyvízaknába egy 17 hónapos kisfiú. A gyermek a helyszínen meghalt.
A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság gondatlanságból elkövetett emberölés gyanúja miatt rendelt el nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.