Hírek
2020. Augusztus 18. 09:46, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Szétrúgta a lakásajtót egy albérlő Esztergomban

Egy hosszúra nyúlt este után fajult el a vita, amit az ajtó bánt.
A rendőrség beszámolója szerint egy 29 éves férfi, és az élettársa lakott egy esztergomi albérletben. A férfi 2020. február 20-án elment otthonról, és csak késő este érkezett haza. A nő nem akarta beengedni az élettársát, ezen ő feldühödött, majd a bejárati ajtóba belerúgott. A nyílászáró beszakadt, széttört. A lakás tulajdonosa, miután tudomást szerzett a rongálásról, értesítette a rendőröket. Az esztergomi nyomozók a tettest gyanúsítottként kihallgatták, ellene rongálás miatt indult büntetőeljárás. Az Esztergomi Rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte az Esztergomi Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.