Hírek
2019. Július 29. 11:02, hétfő |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/police.hu
Szolgálaton kívüli rendőr fogta el a kirakatot betörő ittas garázdát
Betörte az esztergomi férfi egy üzlet ablakát, de elfogta a szolgálaton kívüli rendőr vasárnap.
Július 28-án hajnalban egy kapucnit viselő férfi Esztergomban a Pöttyös téren betörte egy üzlet ablakát, majd távozott. Egy szolgálaton kívüli rendőr, Erős Ábel hadnagy felfigyelt a zajra és a tettes után szaladt.
A férfit utolérte és felszólította, hogy álljon meg, közben értesítette a kollégáit. A kiérkező járőrök az esztergomi lakost a rendőrkapitánysárga előállították, a vele szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív eredményt mutatott.
A 28 éves férfi ellen garázdaság elkövetése miatt indult büntetőeljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
