Hírek
2013. Június 25. 08:21, kedd |
Helyi
Forrás: KEMRFK
Születésnap után fadoronggal ütötték – irány a bíróság

Vádemeléssel folytatódik annak a négy esztergomi gyanúsítottnak az ügye, akik még tavaly decemberben egy születésnapi mulatság után bántalmaztak fadoronggal egy férfit.
Születésnapot ünnepelt egy esztergomi lakásban egy négytagú társaság még december 22-én. A mulatság végével a négy esztergomi férfi hazafelé indult. A lépcsőházban találkoztak össze a későbbi sértettel, akivel szóváltásba keveredtek. A vita tettlegességig fajult. A társaság egyik tagja, a 28 éves Sz. Zoltán kirohant a lépcsőházból, majd az épület előtt parkoló személygépkocsiból kivett fadoronggal tért vissza, és azzal bántalmazta a sértettet. Ezután a még a lépcsőház bejárati ajtójának üvegét is betörte, majd társaival együtt elmenekült a helyszínről.
A nyomozók a széleskörű adatgyűjtésnek köszönhetően beazonosították, és április 10-én elfogták az elkövetőket.
A 28 éves Sz. Zoltán, a 31 éves Sz. László, a 20 éves Sz. Sándor, valamint a 29 éves P. László ellen – szabadlábon hagyásuk mellett – felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség. A büntetőeljárást a hatóság a napokban befejezte és vádemelési javaslattal küldte meg az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.