Hírek
2020. Február 24. 15:37, hétfő |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Talált bankkártyával éltek vissza, csalásért felelhetnek

Befejezték a nyomozók az ügy vizsgálatát a két nagysápi lakossal szemben, akik jogosulatlanul használták a sértett bankkártyáját.
Egy 43 éves férfi és a 40 éves felesége 2019. augusztus 12-én délelőtt egy pénzintézetben tartózkodott. A bankjegykiadó automatánál észrevették, hogy abban egy bankkártya maradt. Arról jogosulatlanul pénzt vettek fel, majd a felvett összeggel együtt közösen távoztak. A sértett még ezen a napon feljelentést tett a Dorogi Rendőrkapitányságon.
A nyomozók még aznap gyanúsítottként hallgatták ki a 40 éves nőt, aki a bűncselekmény elkövetését beismerte. Elmondta, hogy a pénzt elköltötte a kártyát útközben eldobta. A férfit szeptember 5-én hallgatták ki gyanúsítottként. Ellenük csalás miatt indult büntetőeljárás.
A Dorogi Rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte az Esztergomi Járási Ügyészségnek.
Korábbi cikk:
Ittasan vezette a rajzolt rendszámú mopedautóját
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.