Hírek
2017. Január 03. 16:49, kedd |
Helyi
Forrás: katasztrófavédelem
Társasházi lakástűz Esztergomban
Emeletes társasház egyik lakásában keletkezett tűz kedden Esztergomban, az Erzsébet királyné utcában.
A tűzoltók rövid idő alatt elfojtották a lángokat. Az eset során senki nem sérült meg, a tűzzel érintett lakásban senki nem tartózkodott.
Az oltáson dolgozó esztergomi és nyergesújfalui hivatásos egységek már a szükséges utómunkálatokat végzik, átszellőztetik a füsttel telítődött lépcsőházat és eloltják a még izzó-parázsló elemeket. A hatóságok segítségével 6-8 ember hagyta el a társasházat az oltási munkálatok időtartamára. A tűzzel érintett szint lakóit kivéve mostanra mindenki visszatérhetett az otthonába.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 09. 09:01, kedd | Helyi
Így látják saját egészségüket a nők a Richter Gedeon nemzetközi kutatása szerint
2026. Február 03. 07:22, kedd | Külföld
Donald Trump: India beleegyezett, hogy leállítja az orosz kőolaj vásárlását
Donald Trump amerikai elnök szerint India miniszterelnöke hétfői telefonbeszélgetésük során beleegyezett az orosz kőolaj vásárlásának leállításába, és helyette több energiahordozót szerez be az Egyesült Államokból.
