Hírek
2017. December 22. 08:03, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu - fotó: illusztráció
Teljesen átfagyott férfin segítettek Esztergomban
A kihűlés veszélye miatt egy utcán bajba jutott férfin segítettek a rendőrök csütörtök este Esztergomban.
A rendőrségre csütörtökön 19 óra 40 perc körül állampolgári bejelentés érkezett, hogy Esztergomban a Simor János úton egy férfi segítségre szorul. A helyszínre érkező egyenruhásoknak a 47 éves bajba jutott elmondta, hogy egy intézménybe indult, de a sötétben nem tud tájékozódni és a hidegben már teljesen átfagyott. A rendőrök a segítségre szorulót pokróccal betakarták és a szolgálati gépjárműbe ültették. A járőrök gondoskodtak a férfi intézménybe történő szállításáról.
A rendőrség kéri, hogy amennyiben a hideg időben közterületen vagy fűtetlen otthonukban veszélybe került emberekről tud bárki, hívja a 107-es, vagy a 112-es segélyhívószámok valamelyikét!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Március 24. 17:00, kedd | Bulvár
Több mint négymillió forintért kelt el Kossuth 1849-es levele Görgeihez
Több mint négymillió forintért kelt el Kossuth Lajos 1849-es levele Görgeihez az Antikvárium.hu aukcióján.
