Hírek
2019. December 29. 08:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: police.hu
Több ezer adag varázsdohányt adtak el éveken át
Befejezték a budapesti nyomozók annak a három férfinak és egy nőnek az ügyét, akik új pszichoaktív anyaggal kereskedtek.
Budapesten a X. kerületében a Hős utcában a 43 éves G. Róbert, a 19 éves G. Beatrix, a 25 éves G. Máté, valamint a 31 éves D. Boldizsár úgynevezett varázsdohányt árult. A dílerek 2016-tól egészen 2018 nyári elfogásukig mintegy 2900 adag új pszichoaktív anyagot adtak el - számolt be az ügyről a rendőrség.
A rendőrök a bűnszövetségben elkövetett új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett miatt folytatott nyomozás lezárását követően vádemelési javaslattal a napokban átadták az ügy iratait az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon
A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét
Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
