Hírek
2017. December 14. 08:32, csütörtök |
Bulvár
Forrás: mti
Tom Hanks második világháborús filmet forgat

Elkezdődtek a Tom Hanks főszereplésével készülő második világháborús film, a Greyhound előkészítési munkálatai a louisianai Baton Rouge-ban.
A forgatás márciusban indul, a produkció mintegy 250 embernek ad majd munkát több mint 150 napig. A louisianai forgatási helyszínek között szerepel a Kidd hadihajó és más Baton Rouge-i külső helyszínek is.
A film több mint 50 millió dolláros (13,5 milliárd forintos) költségvetéséből előreláthatólag mintegy 30 millió dollárt (8 milliárd forintot) költenek majd el az államban.
A Greyhound az első nagyszabású produkció, amely igénybe veszi a Louisianában nyáron bevezetett filmprodukciós támogatást, amelyre a New Orleans-i régión kívül készülő filmek pályázhatnak.
A Greyhound forgatókönyvét Tom Hanks jegyzi, a rendezője Aaron Schneider. A filmben Tom Hanks George Krause parancsnokot alakítja, a Greyhound hadihajó kapitányát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.